IP65 Ανερόστεγος φορητός σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας με καθαρό μετατροπέα κυμάτων sinus και χωρητικότητα 288,6Wh για εξωτερική και επείγουσα χρήση
Λεπτομέρειες:
| Μάρκα: | TAC Or OEM ODM |
| Πιστοποίηση: | MSDS REACH |
| Model Number: | 2000MP |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Minimum Order Quantity: | 50 Packs |
|---|---|
| Τιμή: | USD 50-100 |
| Packaging Details: | Meet Un38.3 Require |
| Delivery Time: | 15-25 Days After Order Confirm |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10000/month |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Usb Type C: | 2×5V 2A | Nominal Voltage: | 12.8 V |
|---|---|---|---|
| Charging Voltage: | 16.8V 10A | Suitable For: | Ipad/Ipod/Tablet PC/MID/MP3/MP4 |
| Inverter Type: | Pure Sine Wave | Charging: | 17V 5A Charger(10 Hours Full Charged) |
| Safety Protection: | OVP ,ODP ,OCP ,SCP | Waterproof: | IP65 |
| Επισημαίνω: | IP65 Αδιάβροχος φορητός ηλεκτρικός σταθμός,Φορητός ηλεκτρικός σταθμός Pure Sine Wave Inverter,Φορητός σταθμός ισχύος 288 |
||
Περιγραφή προϊόντων
Φορητός Σταθμός Ενέργειας με Φόρτιση 16.8V 10A & Αδιαβροχοποίηση IP65
Το Φορητό Σύστημα Αποθήκευσης Ενέργειας είναι ένας προηγμένος Σταθμός Ενέργειας με Μπαταρία Λιθίου, σχεδιασμένος να καλύπτει τις σύγχρονες ανάγκες ενέργειας με εξαιρετική απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτοντας μετατροπέα Pure Sine Wave, αυτός ο φορητός σταθμός ενέργειας παρέχει καθαρή, σταθερή ισχύ εξόδου, ιδανική για ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές, όπως tablet, συσκευές αναπαραγωγής πολυμέσων και κινητές συσκευές. Ιδανικό για κάμπινγκ, ταξίδια και καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, αυτή η γεννήτρια συμβατή με ηλιακή ενέργεια παρέχει αξιόπιστη ενέργεια όπου τη χρειάζεστε.
Βασικά Χαρακτηριστικά
Μετατροπέας Pure Sine Wave
Καθαρή, σταθερή ισχύς για ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές
Αδιαβροχοποίηση IP65
Προστασία από σκόνη, βροχή και πιτσιλιές
Χωρητικότητα 288.6Wh
Σημαντική ισχύς για πολλαπλές συσκευές
Χαμηλή Εσωτερική Αντίσταση
Λιγότερο από 40mΩ για υψηλή απόδοση
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Φορητό Σύστημα Αποθήκευσης Ενέργειας |
| Φόρτιση | Φορτιστής 17V 5A (10 Ώρες Πλήρης Φόρτιση) |
| Ονομαστική Τάση | 12.8V |
| Ονομαστική Ισχύς | 288.6Wh |
| Θύρες USB Τύπου C | 2 × 5V 2A |
| Θύρα Εξόδου | USB 5V/1A |
| Χημεία Κυψέλης | Μπαταρία Ιόντων Λιθίου NCM |
| Τάση Εκφόρτισης | 48V |
| Εσωτερική Αντίσταση | Λιγότερο από 40mΩ |
| Προστασία Ασφαλείας | OVP, ODP, OCP, SCP |
| Υλικό Περιβλήματος | ABS + Πλαστικό |
Συμβατότητα Συσκευών
Αυτός ο σταθμός ενέργειας υποστηρίζει ένα ευρύ φάσμα συσκευών, όπως κινητά τηλέφωνα, iPads, iPods, Tablet PCs, MIDs, MP3 players και MP4 συσκευές. Οι ευέλικτες επιλογές εξόδου του επιτρέπουν ταυτόχρονη φόρτιση πολλαπλών συσκευών, καθιστώντας τον μια ολοκληρωμένη λύση ενέργειας για όλες τις φορητές ηλεκτρονικές σας συσκευές.
Εφαρμογές & Περιπτώσεις Χρήσης
Με πιστοποίηση MSDS και συμμόρφωση REACH, το Φορητό Σύστημα Αποθήκευσης Ενέργειας TAC 2000MP είναι ιδανικό για διάφορα σενάρια:
- Σταθμός Ενέργειας Έκτακτης Ανάγκης: Αξιόπιστη εφεδρική λύση κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος, φυσικών καταστροφών και βλαβών στο δίκτυο
- Υπαίθριες Δραστηριότητες: Ιδανικό για κάμπινγκ, πεζοπορία και απομακρυσμένους χώρους εργασίας με περιορισμένη πρόσβαση σε ρεύμα
- Επαγγελματική Χρήση: Επεκτάσιμες λύσεις για επιχειρήσεις με δυνατότητα προμήθειας 10.000 μονάδων μηνιαίως
- Ηλιακή Γεννήτρια: Συμβατό με φόρτιση από ηλιακά πάνελ για βιώσιμες λύσεις ενέργειας
Πληροφορίες Παραγγελίας: Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας 50 πακέτα, παράδοση εντός 15-25 ημερών, ανταγωνιστικές τιμές μεταξύ 50-100 USD με ευέλικτους όρους πληρωμής, συμπεριλαμβανομένων L/C και T/T. Η συσκευασία συμμορφώνεται με τις απαιτήσεις UN38.3 για ασφαλή παγκόσμια αποστολή.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



