12.8V Ονομαστική Τάση Φορητό Σύστημα Αποθήκευσης Ενέργειας με Μετατροπέα Καθαρού Ημιτονοειδούς Κύματος και Αντίσταση Λιγότερο από 40mΩ
Λεπτομέρειες:
| Μάρκα: | TAC Or OEM ODM |
| Πιστοποίηση: | MSDS REACH |
| Model Number: | 2000MP |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Minimum Order Quantity: | 50 Packs |
|---|---|
| Τιμή: | USD 50-100 |
| Packaging Details: | Meet Un38.3 Require |
| Delivery Time: | 15-25 Days After Order Confirm |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10000/month |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Inverter Type: | Pure Sine Wave | Rated Power: | 288.6wh |
|---|---|---|---|
| Resistance: | Less Than 40mΩ | Charging: | 17V 5A Charger(10 Hours Full Charged) |
| Usb Type C: | 2×5V 2A | Nominal Voltage: | 12.8 V |
| Housing: | Abs +plastic | Outport: | USB 5V/1A |
| Επισημαίνω: | Φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας ονομαστικής τάσης 12,8 V,Φορητός ηλεκτρικός σταθμός Pure Sine Wave Inverter |
||
Περιγραφή προϊόντων
Φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
12Φορητός σταθμός ηλεκτροπαραγωγής ονομαστικής τάσης.8V με αντίσταση μικρότερη από 40mΩ και διπλές θύρες USB τύπου C 5V/2A, σχεδιασμένες για αξιόπιστες εφαρμογές κινητής τροφοδοσίας.
Επισκόπηση του προϊόντος
Αυτό το πρωτοποριακό φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας διαθέτει προηγμένη τεχνολογία μπαταρίας LiFePO4, παρέχοντας αξιόπιστη, μακροχρόνια ισχύ με ανώτερη ασφάλεια και αποδοτικότητα.,Εφεδρική υποστήριξη και καθημερινές ανάγκες κινητής ενέργειας.
Βασικά χαρακτηριστικά
- Η μπαταρία LiFePO4 υψηλών επιδόσεων για παρατεταμένη διάρκεια ζωής
- Πολλαπλές εξόδους USB, συμπεριλαμβανομένων θύρων 5V/1A και διπλών θύρων USB τύπου C 5V/2A
- Πλήρης προστασία ασφαλείας: OVP, ODP, OCP, SCP
- Καθαρός μετατροπέας κύματος σινού για καθαρή, σταθερή ισχύ
- Σύνθετο, ελαφρύ σχεδιασμό για μέγιστη φορητότητα
- Μικρή αντίσταση (λιγότερη από 40mΩ) για αποτελεσματική μεταφορά ενέργειας
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | ABS + πλαστικό |
| Υποστηριζόμενες συσκευές | Κινητά τηλέφωνα, tablet, iPad, iPod, MID, MP3/MP4 players |
| Πύλες USB τύπου C | 2 × 5V 2A |
| Διορισμός ανθεκτικότητας στο νερό | IP65 |
| Τετάρτη | 48V |
| Προστασία της ασφάλειας | ΟΠΠ, ΟΔΠ, ΟΚΠ, ΣΚΠ |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Κατηγορία ισχύος | 2880,6Wh |
| Τύπος μετατροπέα | Καθαρό κύμα sinus |
| Δυνατότητα φόρτισης | 16.8V 10A |
Εφαρμογές
Αυτός ο ευέλικτος φορητός σταθμός ηλεκτρικής ενέργειας έχει σχεδιαστεί για πολλαπλές εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων των υπαίθριων δραστηριοτήτων (σκηνώσεις, πεζοπορία, ψάρεμα), εφεδρική ηλεκτρική ενέργεια κατά τη διάρκεια διακοπών, απομακρυσμένων χώρων εργασίας,και ημερήσιες ανάγκες φορητής ενέργειας για κινητές συσκευές και μικρές συσκευές.
Πιστοποίηση και συμμόρφωση
Πιστοποιημένο με τα πρότυπα MSDS και REACH, πληροί τις απαιτήσεις συσκευασίας UN38.3 για ασφαλή μεταφορά.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



