Φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας με αντίσταση μικρότερη των 40mΩ, ονομαστική τάση 12,8V και ανθεκτικότητα σε νερό IP65
Λεπτομέρειες:
| Μάρκα: | TAC Or OEM ODM |
| Πιστοποίηση: | MSDS REACH |
| Model Number: | 2000MP |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Minimum Order Quantity: | 50 Packs |
|---|---|
| Τιμή: | USD 50-100 |
| Packaging Details: | Meet Un38.3 Require |
| Delivery Time: | 15-25 Days After Order Confirm |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10000/month |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Charging Voltage: | 16.8V 10A | Support Device: | Mobile Phones Devices |
|---|---|---|---|
| Waterproof: | IP65 | Nominal Voltage: | 12.8 V |
| Outport: | USB 5V/1A | Housing: | Abs +plastic |
| Usb Type C: | 2×5V 2A | Rated Power: | 288.6wh |
| Επισημαίνω: | Φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας αντίστασης λιγότερο από 40 mΩ,Σταθμός ισχύος μπαταρίας λιθίου ονομαστικής τάσης 12,8 V |
||
Περιγραφή προϊόντων
Αυτό το φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας υψηλής απόδοσης παρέχει αξιόπιστη ενέργεια για υπαίθριες περιπέτειες, εφεδρική τροφοδοσία έκτακτης ανάγκης και καθημερινή χρήση. Διαθέτει τεχνολογία μπαταρίας λιθίου αιχμής με εξαιρετικά χαμηλή αντίσταση για μέγιστη απόδοση.
- Εξαιρετικά χαμηλή αντίσταση (<40mΩ) για ελάχιστη απώλεια ενέργειας
- Μακράς διάρκειας χημεία μπαταρίας LiFePO4
- Ονομαστική τάση 12.8V με δυνατότητα εκφόρτισης 48V
- Αδιάβροχη βαθμολογία IP65 για σκληρά περιβάλλοντα
- Αντιστροφέας καθαρού ημιτονοειδούς κύματος για καθαρή έξοδο ισχύος
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP65 |
| Ονομαστική Ισχύς | 288.6Wh |
| Τάση Εκφόρτισης | 48V |
| Ονομαστική Τάση | 12.8V |
| Εσωτερική Αντίσταση | <40mΩ |
| Φόρτιση | Φορτιστής 17V 5A (10 Ώρες Πλήρης Φόρτιση) |
| Τύπος Αντιστροφέα | Καθαρό Ημιτονοειδές Κύμα |
| Υλικό Περιβλήματος | ABS + Πλαστικό |
| Χημεία Μπαταρίας | Μπαταρία Ιόντων Λιθίου NCM |
- Τυπική USB: 5V/1A για smartphones και μικρές ηλεκτρονικές συσκευές
- Διπλό USB Type-C: 2×5V/2A για γρήγορη φόρτιση σύγχρονων συσκευών
- Συμβατότητα Συσκευών: Κινητά τηλέφωνα, tablet, iPad, iPod, συσκευές αναπαραγωγής MP3/MP4
Αυτός ο ευέλικτος σταθμός παραγωγής ενέργειας είναι ιδανικός για πολλαπλά περιβάλλοντα και περιπτώσεις χρήσης:
- Υπαίθρια Αναψυχή: Κάμπινγκ, πεζοπορία, εκδρομές για ψάρεμα
- Εφεδρική Τροφοδοσία Έκτακτης Ανάγκης: Διακοπές ρεύματος και φυσικές καταστροφές
- Επαγγελματική Χρήση: Εργοτάξια, υπαίθριες εκδηλώσεις, κινητοί σταθμοί εργασίας
- Ηλιακή Ενσωμάτωση: Αυτόνομη διαβίωση και λύσεις βιώσιμης ενέργειας
- Πιστοποίηση MSDS και REACH
- Συμμόρφωση με UN38.3 για μεταφορές
- Προστασία από υπερφόρτιση και βραχυκύκλωμα
- Συστήματα ρύθμισης θερμοκρασίας



