12.8 V Φορητό Σύστημα Αποθήκευσης Ενέργειας με Μπαταρία Ιοντολιθίου NCM και Αδιάβροχο IP65 για Αξιόπιστη Εφεδρική Τροφοδοσία
Λεπτομέρειες:
| Μάρκα: | TAC Or OEM ODM |
| Πιστοποίηση: | MSDS REACH |
| Model Number: | 2000MP |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Minimum Order Quantity: | 50 Packs |
|---|---|
| Τιμή: | USD 50-100 |
| Packaging Details: | Meet Un38.3 Require |
| Delivery Time: | 15-25 Days After Order Confirm |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10000/month |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Outport: | USB 5V/1A | Charging: | 17V 5A Charger(10 Hours Full Charged) |
|---|---|---|---|
| Suitable For: | Ipad/Ipod/Tablet PC/MID/MP3/MP4 | Housing: | Abs +plastic |
| Waterproof: | IP65 | Support Device: | Mobile Phones Devices |
| Resistance: | Less Than 40mΩ | Nominal Voltage: | 12.8 V |
| Επισημαίνω: | Φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας 12,8 V,Φορητός σταθμός τροφοδοσίας μπαταρίας ιόντων λιθίου NCM |
||
Περιγραφή προϊόντων
Σύνοψη του φορητού συστήματος αποθήκευσης ενέργειας
Αυτός ο φορητός σταθμός ενέργειας 12.8V παρέχει αξιόπιστη, αποδοτική ενέργεια όπου χρειάζεται.Αυτή η κινητή μονάδα αποθήκευσης ενέργειας αντέχει στην καθημερινή χρήση, διατηρώντας ένα ελαφρύ βάρος, συμπαγή μορφή για εύκολη μεταφορά.
Με την υψηλής ποιότητας τεχνολογία μπαταρίας ιόντων λιθίου NCM, αυτό το σύστημα παρέχει εξαιρετική πυκνότητα ενέργειας, μακρά διάρκεια κύκλου ζωής και ανώτερη απόδοση ασφάλειας.προσφέρει αρκετή ενέργεια για πολλαπλούς κύκλους φόρτισης και εκτεταμένη χρήση.
Βασικά χαρακτηριστικά
Όνομα προϊόντος: Μεταφορτωτό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας
Κατηγορία ισχύος: 288,6Wh
Η τάση φόρτισης: 16.8V 10A
Υλικό στερέωσης: ανθεκτικό ABS + πλαστικό
Μέθοδος φόρτισης: 17V 5A φορτιστή (10 ώρες πλήρους φόρτισης)
Συνεργαζόμενες συσκευές: iPad, iPod, Tablet PC, MID, MP3, MP4
Αξιόπιστη μπαταρία LiFePO4 για αυξημένη ασφάλεια και μακροζωία
Σύνθετο, ελαφρύ σχεδιασμό για εύκολη μεταφορά
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου | USB 5V/1A |
| Τετάρτη | 48V |
| Υποστηριζόμενες συσκευές | Κινητά τηλέφωνα Συσκευές |
| Προστασία της ασφάλειας | ΟΠΠ, ΟΔΠ, ΟΚΠ, ΣΚΠ |
| Συμφωνία | iPad/iPod/Tablet PC/MID/MP3/MP4 |
| Σύστημα φόρτισης | 17V 5A φορτιστή (10 ώρες πλήρης φόρτισης) |
| Υλικό στέγασης | ABS + πλαστικό |
| Ονομαστική τάση | 12.8V |
| Τύπος μετατροπέα | Καθαρό κύμα sinus |
| Δυνατότητα φόρτισης | 16.8V 10A |
Εφαρμογές και περιπτώσεις χρήσης
Αυτό το φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας χρησιμεύει ως μια ιδανική λύση ενέργειας για καταστάσεις έκτακτης ανάγκης, εξωτερικές δραστηριότητες και κινητά εργασιακά περιβάλλοντα.σταθερή ενέργεια για ευαίσθητες ηλεκτρονικές συσκευές.
Πρωταρχικές εφαρμογές:
• Επείγουσα παροχή ηλεκτρικής ενέργειας κατά τη διάρκεια διακοπών και φυσικών καταστροφών
• Κατασκήνωση, πεζοπορία και περιπέτειες στο εξωτερικό
• Κινητά γραφεία και εργασιακές εγκαταστάσεις
• Η φόρτιση κινητών τηλεφώνων, φορητών υπολογιστών και μικρών συσκευών
• Εναλλακτική ενέργεια για ιατρικό εξοπλισμό και εργαλεία επικοινωνίας
Με πιστοποίηση MSDS REACH και συσκευασία που συμμορφώνεται με το UN38.3, το σύστημα αυτό πληροί τα διεθνή πρότυπα ασφάλειας.Η φορητή σχεδίαση επιτρέπει την εύκολη μεταφορά σε διάφορες τοποθεσίες, παρέχοντας παράλληλα αξιόπιστη παροχή ενέργειας.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν




