288.6Wh Φορητό Σύστημα Αποθήκευσης Ενέργειας με Τάση Εκφόρτισης 48V και Μπαταρία Ιοντολιθίου NCM για Αξιόπιστη Εφεδρική Τροφοδοσία
Λεπτομέρειες:
| Μάρκα: | TAC Or OEM ODM |
| Πιστοποίηση: | MSDS REACH |
| Model Number: | 2000MP |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Minimum Order Quantity: | 50 Packs |
|---|---|
| Τιμή: | USD 50-100 |
| Packaging Details: | Meet Un38.3 Require |
| Delivery Time: | 15-25 Days After Order Confirm |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
| Supply Ability: | 10000/month |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Usb Type C: | 2×5V 2A | Support Device: | Mobile Phones Devices |
|---|---|---|---|
| Inverter Type: | Pure Sine Wave | Cell Chemistry: | NCM Lithium Ion Battery |
| Rated Power: | 288.6wh | Suitable For: | Ipad/Ipod/Tablet PC/MID/MP3/MP4 |
| Resistance: | Less Than 40mΩ | Outport: | USB 5V/1A |
| Επισημαίνω: | Φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας 288,6 Wh,Σταθμός ισχύος μπαταρίας λιθίου τάσης εκφόρτισης 48V |
||
Περιγραφή προϊόντων
Σύστημα Φορητής Αποθήκευσης Ενέργειας 2886Wh
Προηγμένη μονάδα φορητής αποθήκευσης ενέργειας με τάση εκφόρτισης 48V και τεχνολογία μπαταρίας ιόντων λιθίου NCM, σχεδιασμένη για αξιόπιστες λύσεις εφεδρικής ενέργειας.
Επισκόπηση Προϊόντος
Αυτό το φορητό σύστημα αποθήκευσης ενέργειας διαθέτει τεχνολογία μπαταρίας LiFePO4 αιχμής, προσφέροντας εξαιρετική απόδοση, ασφάλεια και μακροζωία για χρήστες που απαιτούν αξιόπιστη ενέργεια εν κινήσει.
Βασικό Πλεονέκτημα:Η χαμηλή εσωτερική αντίσταση (λιγότερο από 40mΩ) εξασφαλίζει ελάχιστη απώλεια ενέργειας κατά τους κύκλους φόρτισης και εκφόρτισης, βελτιώνοντας την απόδοση και παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Ονομαστική Ισχύς: Χωρητικότητα 288.6Wh
- Διπλές θύρες USB Type-C (2×5V 2A)
- Τεχνολογία μετατροπέα Pure Sine Wave
- Συμβατό με συσκευές iPad, iPod, Tablet PC, MID, MP3, MP4
- Ολοκληρωμένη προστασία ασφαλείας: OVP, ODP, OCP, SCP
- Αδιάβροχη βαθμολογία IP65
- Συμπαγής και φορητός σχεδιασμός
- Χημεία μπαταρίας ιόντων λιθίου NCM
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Αντίσταση | Λιγότερο από 40mΩ |
| USB Type C | 2×5V 2A |
| Έξοδος | USB 5V/1A |
| Φόρτιση | Φορτιστής 17V 5A (10 Ώρες Πλήρης Φόρτιση) |
| Ονομαστική Τάση | 12.8V |
| Τάση Εκφόρτισης | 48V |
| Χημεία Κυψέλης | Μπαταρία Ιόντων Λιθίου NCM |
| Τύπος Μετατροπέα | Pure Sine Wave |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP65 |
Εφαρμογές & Περιπτώσεις Χρήσης
Αυτό το ευέλικτο σύστημα αποθήκευσης ενέργειας είναι ιδανικό για πολλαπλά σενάρια, όπως εφεδρική παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης, υπαίθριες δραστηριότητες, απομακρυσμένη εργασία και φόρτιση κινητών συσκευών.
Κύριες Εφαρμογές:
- Εφεδρική παροχή ενέργειας έκτακτης ανάγκης κατά τη διάρκεια διακοπών ρεύματος και φυσικών καταστροφών
- Υπαίθριες δραστηριότητες: κάμπινγκ, πεζοπορία, οδικά ταξίδια
- Απομακρυσμένη εργασία και κινητά γραφεία
- Τροφοδοσία συσκευών επικοινωνίας και βασικών ηλεκτρονικών
- Εμπορικές και διανεμητικές εφαρμογές
Διαθέσιμο υπό επωνυμία OEM/ODM με πιστοποίηση MSDS REACH και συμμόρφωση συσκευασίας UN38.3.
Θέλετε να μάθετε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με αυτό το προϊόν



